.Isis2000.

Odsloužené dny : 4234 dnů
Pořadí : 363.
Rezerva : 13 842 470 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Achaltekinský kůň Myšák
13:00
Energie
79%
Zdraví
100%
Morálka
84%

Dovednosti

Celkem: 31518.52

Výdrž
4167.3695
8334.74
Rychlost
2665.582
5331.16
Drezura
3284.8525
6569.70
Cval
1804.698
3609.40
Klus
863.3255
1726.65
Skok
2973.4305
5946.86
Plemeno: Achaltekinský kůňVěk: 23 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 163 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 497 kg
Zbarvení: Myšák Narozena dne: 30.08.2026
Odchoval: Ritta Výdělky: 3 957 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0548
Cutting 00222
Trail 0004
Reining 0000
Western pleasure 02100
Genetický potenciál Celkem: 24143.14
Výdrž6388.90  Cval2762.39
Rychlost4083.78  Klus1317.46
Drezura5034.31  Skok4556.30
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
6388.9
6388.9
6388.9
6388.9
6388.9
6388.9
Rychlost
4083.78
4083.78
4083.78
4083.78
Drezura
5034.31
5034.31
5034.31
5034.31
5034.31
Cval
2762.39
2762.39
2762.39
Klus
1317.46
1317.46
Skok
4556.3
4556.3
4556.3
4556.3
Tento kůň má 2357 hvězd znamenitosti.

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Moondancer dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 7
arbreRodokmen
chevalPotomstvo