Leydi

Odsloužené dny : 378 dnů
Pořadí : 1387.
Rezerva : 997 856 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Knabstrup Black Leopard
11:00
Energie
79%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 23656.97

Výdrž
476.666
953.33
Rychlost
595.863
1191.73
Drezura
3886.6665
7773.33
Cval
774.604
1549.21
Klus
3092.4375
6184.88
Skok
3002.248
6004.50
Plemeno: KnabstrupVěk: 11 let 8 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 164 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 486 kg
Zbarvení: Black Leopard Narozen dne: 30.08.2026
Odchoval: Leydi Výdělky: 1 263 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 02000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 25594.86
Výdrž2340.04  Cval3802.67
Rychlost2925.21  Klus5119.13
Drezura6434.73  Skok4973.08
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2340.04
2340.04
2340.04
Rychlost
2925.21
2925.21
2925.21
Drezura
6434.73
6434.73
6434.73
6434.73
6434.73
6434.73
Cval
3802.67
3802.67
3802.67
3802.67
Klus
5119.13
5119.13
5119.13
5119.13
5119.13
Skok
4973.08
4973.08
4973.08
4973.08
4973.08
Tento kůň má 2503 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +17, rychlost: +17, drezura: +17, cval: +17, klus: +17, skok: +17

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
30. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

YVI. je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 9
arbreRodokmen
chevalPotomstvo