Tirsia

Odsloužené dny : 49 dnů
Pořadí : 6701.
Rezerva : 469 460 equus
Historie majitelů

Plejtvák Piñaty

compagnonpinatabluewhale
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 6800.37

Výdrž
325.2995
650.60
Rychlost
652.66
1305.32
Drezura
750.4065
1500.81
Cval
553.8675
1107.73
Klus
175.9695
351.94
Skok
941.984
1883.97
Plemeno: Shetlandský ponyVěk: 13 let 6 měsíců
Druh: PoníkVýška: 81 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 227 kg
Zbarvení: Ryzák Narozena dne: 30.08.2026
Odchoval: Tirsia Výdělky: 692 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0211
Závod v klusu 0131
Překážkový dostih 0021
Parkurové skákání 07115
Drezura 0112
Genetický potenciál Celkem: 8603.00
Výdrž983.32  Cval1455.63
Rychlost1625.97  Klus472.30
Drezura1796.31  Skok2269.46
BLUP:
62.10
-100 0+100

Původ

Otec: Ouranos
Matka: Gaia
Shetlandský pony
100.0%

Znamenitost

Výdrž
983.32
983.32
Rychlost
1625.97
1625.97
1625.97
Drezura
1796.31
1796.31
1796.31
Cval
1455.63
1455.63
Klus
472.3
472.3
Skok
2269.47
2269.47
2269.47
Tento kůň má 803 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +18, rychlost: +18, drezura: +18, cval: +18, klus: +18, skok: +18

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

tapisclassique2xrouge2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xnoirrose2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xrose2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

pommeorZlaté jablko

výdrž: +5, rychlost: +5, drezura: +5, cval: +5, klus: +5, skok: +5

heracleshorseshoestrailclassHeraklova podkova Trail

drezura: +14, klus: +10, skok: +6


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
11. prosinec 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 4
arbreRodokmen
chevalPotomstvo