Pixie

Odsloužené dny : 132 dnů
Pořadí : 5276.
Rezerva : 2 245 293 equus
Historie majitelů

Namazu

compagnonnamazu
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 24271.27

Výdrž
2887.6165
5775.23
Rychlost
901.241
1802.48
Drezura
2737.284
5474.57
Cval
2425.039
4850.08
Klus
1386.045
2772.09
Skok
1798.409
3596.82
Plemeno: HaflingerVěk: 19 let 6 měsíců
Druh: PoníkVýška: 146 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 457 kg
Zbarvení: Světlý ryzák Narozena dne: 06.09.2026
Odchoval: koňák007 Výdělky: 3 646 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0135
Závod v klusu 0018
Překážkový dostih 010177
Parkurové skákání 0193
Drezura 0169
Genetický potenciál Celkem: 20379.10
Výdrž4661.04  Cval4077.76
Rychlost1746.25  Klus2327.06
Drezura4366.97  Skok3200.02
BLUP:
80.96
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4661.04
4661.04
4661.04
4661.04
4661.04
Rychlost
1746.25
1746.25
1746.25
Drezura
4366.97
4366.97
4366.97
4366.97
Cval
4077.76
4077.76
4077.76
4077.76
Klus
2327.06
2327.06
2327.06
Skok
3200.02
3200.02
3200.02
3200.02
Tento kůň má 1981 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +27, rychlost: +27, drezura: +27, cval: +27, klus: +27, skok: +27

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet2xrougeblanc2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xrouge2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

heracleshorseshoesgalopHeraklova podkova Závod ve cvalu

rychlost: +10, drezura: +6, cval: +14


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
1. prosinec 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha sláma
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo