jea

Odsloužené dny : 4324 dnů
Pořadí : 477.
Rezerva : 1 074 456 equus
Historie majitelů

Plejtvák Piñaty

compagnonpinatabluewhale
Jezdecký kůň Žlutá
10:00
Energie
100%
Zdraví
100%
Morálka
89%

Dovednosti

Celkem: 29659.21

Výdrž
4114.447
8228.89
Rychlost
1273.514
2547.03
Drezura
3094.043
6188.09
Cval
2543.5335
5087.07
Klus
966.679
1933.36
Skok
2837.3875
5674.77
Plemeno: Irský tinkerVěk: 13 let 8 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 158 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 481 kg
Zbarvení: Ryzák Tobiano Narozen dne: 05.09.2026
Odchoval: jea Výdělky: 5 087 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0100
Závod v klusu 0325
Překážkový dostih 0706
Parkurové skákání 0512
Drezura 0003
droite
Genetický potenciál Celkem: 24547.00
Výdrž6313.39  Cval4209.84
Rychlost2103.67  Klus2103.67
Drezura5119.27  Skok4697.16
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
6313.39
6313.39
6313.39
6313.39
6313.39
6313.39
Rychlost
2103.67
2103.67
2103.67
Drezura
5119.27
5119.27
5119.27
5119.27
5119.27
Cval
4209.84
4209.84
4209.84
4209.84
Klus
2103.67
2103.67
2103.67
Skok
4697.16
4697.16
4697.16
4697.16
4697.16
Tento kůň má 2397 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +40, rychlost: +40, drezura: +40, cval: +40, klus: +40, skok: +40

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

výdrž: +12

tapisclassique3xpinataDeka pod sedlo 3***

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bonnet3xpinata3*** čabraka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bande3xpinata3*** bandáže

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

iriscoatyellowIrisino zbarvení

výdrž: +5, rychlost: +5, drezura: +5, cval: +5, klus: +5, skok: +5

heracleshorseshoescsoHeraklova podkova Parkurové skákání

rychlost: +8, drezura: +8, skok: +14

compagnonpinatabluewhalePlejtvák Piñaty

skok: +5


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
25. říjen 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 2
arbreRodokmen
chevalPotomstvo