Jezdecký kůň Tennesseeský mimochodník Hnědák
20:30
Energie
21%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 15696.34

Výdrž
2380.138
4760.28
Rychlost
542.3435
1084.69
Drezura
1785.2125
3570.43
Cval
423.498
847.00
Klus
2226.024
4452.05
Skok
490.952
981.90
Plemeno: Tennesseeský mimochodníkVěk: 7 let 6 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 154 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 453 kg
Zbarvení: Hnědák Narozena dne: 06.09.2026
Odchoval: gasteroenteritida

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 21853.57
Výdrž4713.39  Cval2060.55
Rychlost2645.71  Klus5765.84
Drezura4275.39  Skok2392.67
BLUP:
1.08
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4713.4
4713.4
4713.4
4713.4
4713.4
Rychlost
2645.71
2645.71
2645.71
Drezura
4275.4
4275.4
4275.4
4275.4
Cval
2060.55
2060.55
2060.55
Klus
5765.84
5765.84
5765.84
5765.84
5765.84
Skok
2392.67
2392.67
2392.67
Tento kůň má 2129 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +26, rychlost: +26, drezura: +26, cval: +26, klus: +26, skok: +26

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Až do:
8. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** westernové sedlo 3*** westernová uzdečka 1* deka pod westernové sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo