Jezdecký kůň Tennesseeský mimochodník Ryzák
20:00
Energie
21%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 12486.01

Výdrž
1938.655
3877.31
Rychlost
537.781
1075.56
Drezura
1461.8605
2923.72
Cval
420.1925
840.38
Klus
1397.2585
2794.52
Skok
487.258
974.52
Plemeno: Tennesseeský mimochodníkVěk: 7 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 154 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 427 kg
Zbarvení: Ryzák Narozena dne: 08.09.2026
Odchoval: gasteroenteritida

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 21891.25
Výdrž4720.46  Cval2064.61
Rychlost2649.33  Klus5776.70
Drezura4282.05  Skok2398.10
BLUP:
-17.60
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4720.46
4720.46
4720.46
4720.46
4720.46
Rychlost
2649.33
2649.33
2649.33
Drezura
4282.05
4282.05
4282.05
4282.05
Cval
2064.61
2064.61
2064.61
Klus
5776.7
5776.7
5776.7
5776.7
5776.7
Skok
2398.1
2398.1
2398.1
Tento kůň má 2132 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +13, rychlost: +13, drezura: +13, cval: +13, klus: +13, skok: +13

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Až do:
11. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo