Shaya

Odsloužené dny : 763 dnů
Pořadí : 394.
Rezerva : 3 892 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Marwari Plavák
13:00
Energie
27%
Zdraví
100%
Morálka
97%

Dovednosti

Celkem: 22502.69

Výdrž
3010.138
6020.28
Rychlost
2558.72
5117.44
Drezura
808.058
1616.12
Cval
3762.542
7525.08
Klus
454.899
909.80
Skok
656.9905
1313.98
Plemeno: MarwariVěk: 10 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 159 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 466 kg
Zbarvení: Plavák Narozen dne: 11.09.2026
Odchoval: Shaya Výdělky: 2 324 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 02231
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 24998.08
Výdrž4999.39  Cval6249.03
Rychlost4249.66  Klus2250.86
Drezura3998.31  Skok3250.82
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4999.4
4999.4
4999.4
4999.4
4999.4
Rychlost
4249.66
4249.66
4249.66
4249.66
Drezura
3998.31
3998.31
3998.31
3998.31
Cval
6249.03
6249.03
6249.03
6249.03
6249.03
6249.03
Klus
2250.86
2250.86
2250.86
Skok
3250.82
3250.82
3250.82
3250.82
Tento kůň má 2442 hvězd znamenitosti.

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

loaded gun dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

loaded gun je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 5
arbreRodokmen
chevalPotomstvo