tessa2287

Odsloužené dny : 16 dnů
Pořadí : 27927.
Rezerva : 1 355 equus
Historie majitelů
Poník Fjordský kůň Gra
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
94%

Dovednosti

Celkem: 490.46

Výdrž
233.849
467.70
Rychlost
1.5685
3.14
Drezura
3.2385
6.48
Cval
4.264
8.53
Klus
0.8
1.60
Skok
1.5085
3.02
Plemeno: Fjordský kůňVěk: 3 roky 2 měsíce
Druh: PoníkVýška: 139 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 426 kg
Zbarvení: Gra Narozen dne: 11.09.2026
Odchoval: tessa2287

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 8631.00
Výdrž1460.37  Cval1803.02
Rychlost2275.98  Klus986.52
Drezura1631.26  Skok473.84
BLUP:
-85.64
-100 0+100

Původ

Otec: Ouranos
Matka: Gaia
Fjordský kůň
100.0%

Znamenitost

Výdrž
1460.37
1460.37
Rychlost
2275.99
2275.99
2275.99
Drezura
1631.26
1631.26
1631.26
Cval
1803.02
1803.02
1803.02
Klus
986.52
986.52
Skok
473.84
473.84
Tento kůň má 807 hvězd znamenitosti.

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern2x2** westernové sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bridewestern2x2** westernová uzdečka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Eliot dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo