Rapidez

Odsloužené dny : 4993 dnů
Pořadí : 76.
Rezerva : 23 174 766 equus
Historie majitelů
Poník Velšský kůň Hnědý bělouš
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
84%

Dovednosti

Celkem: 33196.84

Výdrž
2799.9695
5599.94
Rychlost
3472.6535
6945.31
Drezura
3130.14
6260.28
Cval
4707.4365
9414.87
Klus
590.5245
1181.05
Skok
1897.6985
3795.40
Plemeno: Velšský kůňVěk: 17 let 10 měsíců
Druh: PoníkVýška: 133 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 437 kg
Zbarvení: Hnědý bělouš Narozena dne: 14.09.2026
Odchoval: Rapidez Výdělky: 4 529 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0045
Závod v klusu 0000
Překážkový dostih 0242
Parkurové skákání 0000
Drezura 0001
droite
Genetický potenciál Celkem: 25330.58
Výdrž4279.22  Cval6696.67
Rychlost5290.94  Klus1381.23
Drezura4784.72  Skok2897.80
BLUP:
100.00
-100 0+100

Původ

Otec: Savir
Matka: Klisna po slzách *R*
Velšský kůň
100.0%

Znamenitost

Výdrž
4279.22
4279.22
4279.22
4279.22
Rychlost
5290.94
5290.94
5290.94
5290.94
5290.94
Drezura
4784.72
4784.72
4784.72
4784.72
4784.72
Cval
6696.67
6696.67
6696.67
6696.67
6696.67
6696.67
Klus
1381.23
1381.23
Skok
2897.8
2897.8
2897.8
Tento kůň má 2476 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

cval: +12

tapisclassique2xrougebleu2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xrougebleu2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xrouge2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonuscouleurBarva

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2


Jezdecké centrum

Klisna po slzách dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 3
arbreRodokmen
chevalPotomstvo