Jezdecký kůň Tennesseeský mimochodník Vraník
19:30
Energie
21%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 9134.07

Výdrž
907.223
1814.45
Rychlost
509.3895
1018.78
Drezura
1055.578
2111.16
Cval
421.6165
843.23
Klus
1184.747
2369.49
Skok
488.479
976.96
Plemeno: Tennesseeský mimochodníkVěk: 6 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 156 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 428 kg
Zbarvení: Vraník Narozen dne: 18.09.2026
Odchoval: gasteroenteritida

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 21929.09
Výdrž4731.76  Cval2068.60
Rychlost2653.36  Klus5784.96
Drezura4289.82  Skok2400.59
BLUP:
-46.77
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4731.76
4731.76
4731.76
4731.76
4731.76
Rychlost
2653.36
2653.36
2653.36
Drezura
4289.82
4289.82
4289.82
4289.82
Cval
2068.6
2068.6
2068.6
Klus
5784.96
5784.96
5784.96
5784.96
5784.96
Skok
2400.59
2400.59
2400.59
Tento kůň má 2136 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +15, rychlost: +15, drezura: +15, cval: +15, klus: +15, skok: +15

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
1. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo