WeRr09

Odsloužené dny : 3265 dnů
Pořadí : 734.
Rezerva : 190 692 equus
Historie majitelů
Poník Highland Pony Plavák
19:30
Energie
51%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 14148.69

Výdrž
2283.6345
4567.27
Rychlost
1638.5845
3277.17
Drezura
1418.51
2837.02
Cval
527.822
1055.64
Klus
597.5955
1195.19
Skok
608.197
1216.39
Plemeno: Highland PonyVěk: 5 let 10 měsíců
Druh: PoníkVýška: 147 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 429 kg
Zbarvení: Plavák Narozen dne: 19.09.2026
Odchoval: Ritta

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0000
Závod v klusu 0000
Překážkový dostih 0000
Parkurové skákání 0000
Drezura 0000
Genetický potenciál Celkem: 22296.90
Výdrž5346.25  Cval2736.07
Rychlost3832.80  Klus3181.35
Drezura3505.73  Skok3694.70
BLUP:
-28.36
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
5346.25
5346.25
5346.25
5346.25
5346.25
Rychlost
3832.8
3832.8
3832.8
3832.8
Drezura
3505.73
3505.73
3505.73
3505.73
Cval
2736.07
2736.07
2736.07
Klus
3181.35
3181.35
3181.35
3181.35
Skok
3694.7
3694.7
3694.7
3694.7
Tento kůň má 2173 hvězd znamenitosti.

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Gold Spirit dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo