normal
22:00
Energie
22%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 10478.94

Výdrž
259.057
518.11
Rychlost
220.0645
440.13
Drezura
1273.381
2546.76
Cval
110.0305
220.06
Klus
1741.0665
3482.13
Skok
1635.8715
3271.74
Plemeno: NokotaVěk: 5 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 147 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 429 kg
Zbarvení: Hnědý bělouš Narozen dne: 19.09.2026
Odchoval: KookyMushroom Výdělky: 1 319 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 02041
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 15325.10
Výdrž2031.55  Cval922.82
Rychlost1719.75  Klus3434.02
Drezura4042.91  Skok3174.05
BLUP:
22.24
-100 0+100

Původ

Otec: Queen of the Desert
Matka: Sally Vlčí máky
Nokota
100.0%

Znamenitost

Výdrž
2031.55
2031.55
2031.55
Rychlost
1719.75
1719.75
1719.75
Drezura
4042.91
4042.91
4042.91
4042.91
Cval
922.823
922.823
Klus
3434.02
3434.02
3434.02
3434.02
Skok
3174.05
3174.05
3174.05
3174.05
Tento kůň má 1476 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +13, rychlost: +13, drezura: +13, cval: +13, klus: +13, skok: +13

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

doublefaceOboustranný medailon

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11


Jezdecké centrum

Až do:
7. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo