Tanee

Odsloužené dny : 2135 dnů
Pořadí : 51.
Rezerva : 56 350 739 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Lusitano Plavák
09:30
Energie
32%
Zdraví
100%
Morálka
82%

Dovednosti

Celkem: 11924.94

Výdrž
642.9915
1285.98
Rychlost
407.452
814.90
Drezura
1732.0145
3464.03
Cval
1248.791
2497.58
Klus
1445.197
2890.39
Skok
486.024
972.05
Plemeno: LusitanoVěk: 10 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 160 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 474 kg
Zbarvení: Plavák Narozen dne: 21.09.2026
Odchoval: Tanee Výdělky: 2 279 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 02021
Cutting 0000
Trail 00410
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 10523.72
Výdrž1264.40  Cval1904.08
Rychlost1145.01  Klus2203.55
Drezura2640.87  Skok1365.81
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1264.4
1264.4
Rychlost
1145.01
1145.01
Drezura
2640.87
2640.87
2640.87
Cval
1904.08
1904.08
1904.08
Klus
2203.55
2203.55
2203.55
Skok
1365.81
1365.81
Tento kůň má 996 hvězd znamenitosti.

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Garanhão dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 3
arbreRodokmen
chevalPotomstvo