Wicked Wench

Odsloužené dny : 2294 dnů
Pořadí : 552.
Rezerva : 23 789 598 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Knabstrup Chestnut Few Spots
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
85%

Dovednosti

Celkem: 23062.16

Výdrž
644.0545
1288.11
Rychlost
805.9645
1611.93
Drezura
3520.296
7040.59
Cval
1044.6465
2089.29
Klus
2800.193
5600.39
Skok
2715.9245
5431.85
Plemeno: KnabstrupVěk: 10 let 8 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 165 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 494 kg
Zbarvení: Chestnut Few Spots Narozena dne: 25.09.2026
Odchoval: Wicked Wench Výdělky: 5 155 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 02524
Cutting 09164
Trail 0211
Reining 04269
Western pleasure 0325
Genetický potenciál Celkem: 23227.49
Výdrž2120.29  Cval3449.39
Rychlost2657.48  Klus4647.63
Drezura5845.01  Skok4507.68
BLUP:
97.04
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2120.29
2120.29
2120.29
Rychlost
2657.48
2657.48
2657.48
Drezura
5845.01
5845.01
5845.01
5845.01
5845.01
Cval
3449.39
3449.39
3449.39
3449.39
Klus
4647.63
4647.63
4647.63
4647.63
4647.63
Skok
4507.69
4507.69
4507.69
4507.69
Tento kůň má 2265 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +14, rychlost: +14, drezura: +14, cval: +14, klus: +14, skok: +14

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

falabellaFalabella

výdrž: +9, rychlost: +7, drezura: +8

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
8. prosinec 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** westernové sedlo 3*** westernová uzdečka 1* deka pod westernové sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

K 23227,49 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo