Joshua Tree

Odsloužené dny : 5017 dnů
Pořadí : 446.
Rezerva : 40 175 334 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Quarter Horse Ryzák
13:00
Energie
24%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 24847.55

Výdrž
891.2055
1782.41
Rychlost
2881.955
5763.91
Drezura
3322.918
6645.84
Cval
3988.113
7976.23
Klus
445.6275
891.25
Skok
893.9575
1787.91
Plemeno: Quarter HorseVěk: 10 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 161 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 464 kg
Zbarvení: Ryzák Narozen dne: 26.09.2026
Odchoval: Joshua Tree

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
Genetický potenciál Celkem: 25737.72
Výdrž2941.27  Cval6618.56
Rychlost4779.35  Klus1470.72
Drezura5514.62  Skok4413.18
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2941.27
2941.27
2941.27
Rychlost
4779.36
4779.36
4779.36
4779.36
4779.36
Drezura
5514.62
5514.62
5514.62
5514.62
5514.62
Cval
6618.56
6618.56
6618.56
6618.56
6618.56
6618.56
Klus
1470.72
1470.72
Skok
4413.19
4413.19
4413.19
4413.19
Tento kůň má 2517 hvězd znamenitosti.

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

h dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

h je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 4
arbreRodokmen
chevalPotomstvo