08:30
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 33664.40

Výdrž
3644.8955
7289.79
Rychlost
2031.738
4063.48
Drezura
3275.921
6551.84
Cval
1265.5335
2531.07
Klus
4774.03
9548.06
Skok
1840.0815
3680.16
Plemeno: Tennesseeský mimochodníkVěk: 34 let 11 měsíců
Druh: Jezdecký pegasVýška: 160 cm
Pohlaví: valachVáha: 450 kg
Zbarvení: Hnědák Narozen dne: 27.09.2026
Odchoval: Xafka Výdělky: 116 552 Equus
Genetický potenciál Celkem: 25507.54
Výdrž5495.84  Cval2407.58
Rychlost3089.54  Klus6731.04
Drezura4986.16  Skok2797.38
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
5495.84
5495.84
5495.84
5495.84
5495.84
Rychlost
3089.54
3089.54
3089.54
Drezura
4986.16
4986.16
4986.16
4986.16
4986.16
Cval
2407.58
2407.58
2407.58
Klus
6731.04
6731.04
6731.04
6731.04
6731.04
6731.04
Skok
2797.38
2797.38
2797.38
Tento kůň má 2493 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +40, rychlost: +40, drezura: +40, cval: +40, klus: +40, skok: +40

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

falabellaFalabella

výdrž: +8, drezura: +7, klus: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

bridewesternposeidonPoseidonova uzdečka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

sellewesternposeidonPoseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

cramponsOzuby

klus: +12

tapiswesternposeidonDeka pod Poseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bonnetposeidonPoseidonova čabraka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bandeposeidonPoseidonovy bandáže

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

heracleshorseshoeswesternpleasureHeraklova podkova Western Pleasure

výdrž: +10, drezura: +6, klus: +14

compagnonravenHavran

klus: +14


Grand Prix

říjen 2026
coupewestern4
září 2026
coupewestern1

Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
27. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Úterý wWP je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
Úterý wWP je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo