Jezdecký kůň Curly Ryzák
18:00
Energie
23%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 7709.03

Výdrž
1705.3945
3410.79
Rychlost
828.3705
1656.74
Drezura
233.0545
466.11
Cval
185.6325
371.26
Klus
737.155
1474.31
Skok
164.9075
329.81
Plemeno: CurlyVěk: 4 roky 8 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 153 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 458 kg
Zbarvení: Ryzák Narozena dne: 30.09.2026
Odchoval: Cookiesenpai

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 14390.70
Výdrž3804.32  Cval1743.56
Rychlost2443.48  Klus2654.52
Drezura2201.30  Skok1543.51
BLUP:
-40.10
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3804.32
3804.32
3804.32
3804.32
Rychlost
2443.49
2443.49
2443.49
Drezura
2201.3
2201.3
2201.3
Cval
1743.56
1743.56
1743.56
Klus
2654.52
2654.52
2654.52
Skok
1543.51
1543.51
Tento kůň má 1383 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Až do:
2. prosinec 2026
Box:
box 1* len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** westernové sedlo 3*** westernová uzdečka 1* deka pod westernové sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo