Maugle

Odsloužené dny : 1143 dnů
Pořadí : 279.
Rezerva : 8 067 equus
Historie majitelů
Poník Belgický poník Plavák
13:30
Energie
16%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 24020.73

Výdrž
2708.1065
5416.21
Rychlost
981.0985
1962.20
Drezura
1206.372
2412.74
Cval
2857.5895
5715.18
Klus
683.6445
1367.29
Skok
3573.554
7147.11
Plemeno: Belgický poníkVěk: 11 let 4 měsíce
Druh: PoníkVýška: 147 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 402 kg
Zbarvení: Plavák Narozen dne: 30.09.2026
Odchoval: Maugle Výdělky: 1 076 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
droite
Genetický potenciál Celkem: 24971.33
Výdrž4497.02  Cval4745.25
Rychlost3246.52  Klus2743.02
Drezura3991.97  Skok5747.55
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4497.02
4497.02
4497.02
4497.02
Rychlost
3246.52
3246.52
3246.52
3246.52
Drezura
3991.97
3991.97
3991.97
3991.97
Cval
4745.25
4745.25
4745.25
4745.25
4745.25
Klus
2743.02
2743.02
2743.02
Skok
5747.55
5747.55
5747.55
5747.55
5747.55
Tento kůň má 2440 hvězd znamenitosti.

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

14 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

14 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 3
arbreRodokmen
chevalPotomstvo