mikeli

Odsloužené dny : 5271 dnů
Pořadí : 1520.
Rezerva : 14 078 217 equus
Historie majitelů

Sněžná opice

compagnonsingeneige

Stužky

normalpegase
09:00
Energie
86%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 34375.40

Výdrž
2707.2795
5414.56
Rychlost
3047.3845
6094.77
Drezura
3992.1045
7984.21
Cval
1953.839
3907.68
Klus
608.6785
1217.36
Skok
4878.412
9756.82
Plemeno: Holštýnský kůňVěk: 30 let 8 měsíců
Druh: Jezdecký pegasVýška: 172 cm
Pohlaví: valachVáha: 521 kg
Zbarvení: Černý hnědák Narozen dne: 30.09.2026
Odchoval: slukva Výdělky: 41 219 Equus
Genetický potenciál Celkem: 26020.12
Výdrž4119.33  Cval2970.79
Rychlost4637.78  Klus1416.05
Drezura6010.45  Skok6865.72
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4119.33
4119.33
4119.33
4119.33
Rychlost
4637.78
4637.78
4637.78
4637.78
4637.78
Drezura
6010.45
6010.45
6010.45
6010.45
6010.45
Cval
2970.79
2970.79
2970.79
Klus
1416.05
1416.05
Skok
6865.72
6865.72
6865.72
6865.72
6865.72
6865.72
Tento kůň má 2545 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +40, rychlost: +40, drezura: +40, cval: +40, klus: +40, skok: +40

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

5thelementearthPrvek Země

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +14, cval: +11, klus: +11, skok: +11

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

skok: +12

compagnonsingeneigeSněžná opice

skok: +12

tapissamuraidragonDeka pod sedlo dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

bonnetsamuraidragonČabraka dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

bandesamuraidragonBandáže dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

sellesamuraidragonSedlo dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

bridesamuraidragonUzdečka dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

heracleshorseshoescsoHeraklova podkova Parkurové skákání

rychlost: +8, drezura: +8, skok: +14

packsamuraidragonBalíček dračího samuraje

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10


Grand Prix

říjen 2026
coupeclassique1

Jezdecké centrum

Až do:
4. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Mor Bihan je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
Mor Bihan je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo