Quake

Odsloužené dny : 1353 dnů
Pořadí : 406.
Rezerva : 10 916 496 equus
Historie majitelů
Poník Velšský kůň Plavák
13:00
Energie
27%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 25300.16

Výdrž
1273.833
2547.67
Rychlost
3269.1085
6538.22
Drezura
2956.7425
5913.48
Cval
4138.433
8276.87
Klus
411.159
822.32
Skok
600.805
1201.61
Plemeno: Velšský kůňVěk: 10 let 2 měsíce
Druh: PoníkVýška: 131 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 375 kg
Zbarvení: Plavák Narozen dne: 02.10.2026
Odchoval: Quake Výdělky: 922 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
droite
Genetický potenciál Celkem: 26003.10
Výdrž4393.02  Cval6874.85
Rychlost5430.71  Klus1417.95
Drezura4911.80  Skok2974.77
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
4393.02
4393.02
4393.02
4393.02
Rychlost
5430.71
5430.71
5430.71
5430.71
5430.71
Drezura
4911.8
4911.8
4911.8
4911.8
4911.8
Cval
6874.85
6874.85
6874.85
6874.85
6874.85
6874.85
Klus
1417.95
1417.95
Skok
2974.77
2974.77
2974.77
Tento kůň má 2544 hvězd znamenitosti.

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

BOREC dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 10
arbreRodokmen
chevalPotomstvo