ladyevil

Odsloužené dny : 3240 dnů
Pořadí : 525.
Rezerva : 29 189 218 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Tennesseeský mimochodník Plavák
12:45
Energie
22%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 24411.22

Výdrž
3294.8405
6589.68
Rychlost
626.8205
1253.64
Drezura
2986.9075
5973.81
Cval
693.1725
1386.35
Klus
4035.9095
8071.82
Skok
567.958
1135.92
Plemeno: Tennesseeský mimochodníkVěk: 10 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 160 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 510 kg
Zbarvení: Plavák Narozen dne: 06.10.2026
Odchoval: ladyevil Výdělky: 1 270 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 01900
Western pleasure 0121
Genetický potenciál Celkem: 25304.82
Výdrž5452.95  Cval2388.48
Rychlost3063.15  Klus6681.92
Drezura4945.12  Skok2773.19
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
5452.95
5452.95
5452.95
5452.95
5452.95
Rychlost
3063.15
3063.15
3063.15
Drezura
4945.12
4945.12
4945.12
4945.12
4945.12
Cval
2388.49
2388.49
2388.49
Klus
6681.92
6681.92
6681.92
6681.92
6681.92
6681.92
Skok
2773.19
2773.19
2773.19
Tento kůň má 2474 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

GP 25304.82 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

GP 25304.82 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 3
arbreRodokmen
chevalPotomstvo