Evan

Odsloužené dny : 5079 dnů
Pořadí : 532.
Rezerva : 25 243 979 equus
Historie majitelů

Klaun očkatý

compagnonclownfish
normal
24:00
Energie
51%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 31310.40

Výdrž
1790.007
3580.01
Rychlost
2951.388
5902.78
Drezura
3275.6645
6551.33
Cval
2639.8425
5279.69
Klus
556.6785
1113.36
Skok
4441.618
8883.24
Plemeno: Hannoverský kůňVěk: 16 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 170 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 513 kg
Zbarvení: Plavák Narozen dne: 07.10.2026
Odchoval: Evan Výdělky: 6 887 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0830
Závod v klusu 08715
Překážkový dostih 02960
Parkurové skákání 0000
Drezura 0000
Genetický potenciál Celkem: 23928.39
Výdrž2737.32  Cval4040.55
Rychlost4518.31  Klus1304.68
Drezura4999.10  Skok6328.43
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2737.32
2737.32
2737.32
Rychlost
4518.31
4518.31
4518.31
4518.31
Drezura
4999.1
4999.1
4999.1
4999.1
4999.1
Cval
4040.55
4040.55
4040.55
4040.55
Klus
1304.68
1304.68
Skok
6328.43
6328.43
6328.43
6328.43
6328.43
6328.43
Tento kůň má 2335 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +40, rychlost: +40, drezura: +40, cval: +40, klus: +40, skok: +40

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

falabellaFalabella

rychlost: +8, drezura: +7, klus: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

skok: +12

tapisclassique2xvioletblanc2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xrougeblanc2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xviolet2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

doublefaceOboustranný medailon

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

compagnonclownfishKlaun očkatý

skok: +3


Jezdecké centrum

Až do:
27. leden 2027
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo