Jackie

Odsloužené dny : 662 dnů
Pořadí : 451.
Rezerva : 1 363 192 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Lusitano Plavák
13:00
Energie
24%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 24944.93

Výdrž
926.675
1853.35
Rychlost
849.407
1698.81
Drezura
3913.0205
7826.04
Cval
2817.235
5634.47
Klus
3284.964
6569.93
Skok
681.1625
1362.33
Plemeno: LusitanoVěk: 10 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 162 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 474 kg
Zbarvení: Plavák Narozen dne: 08.10.2026
Odchoval: Jackie

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 02000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
droite
Genetický potenciál Celkem: 26029.56
Výdrž3123.68  Cval4685.24
Rychlost2863.22  Klus5466.00
Drezura6507.60  Skok3383.82
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3123.68
3123.68
3123.68
3123.68
Rychlost
2863.22
2863.22
2863.22
Drezura
6507.6
6507.6
6507.6
6507.6
6507.6
6507.6
Cval
4685.24
4685.24
4685.24
4685.24
4685.24
Klus
5466
5466
5466
5466
5466
Skok
3383.82
3383.82
3383.82
3383.82
Tento kůň má 2546 hvězd znamenitosti.

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

MM12 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

MM12 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 4
arbreRodokmen
chevalPotomstvo