Kalina

Odsloužené dny : 5009 dnů
Pořadí : 105.
Rezerva : 65 257 066 equus
Historie majitelů
Poník Haflinger Světlý ryzák
13:00
Energie
45%
Zdraví
24%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 22430.50

Výdrž
3313.008
6626.02
Rychlost
595.26
1190.52
Drezura
3085.0375
6170.07
Cval
2868.6765
5737.35
Klus
609.808
1219.62
Skok
743.4585
1486.92
Plemeno: HaflingerVěk: 30 let 4 měsíce
Druh: PoníkVýška: 146 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 461 kg
Zbarvení: Světlý ryzák Narozena dne: 11.10.2026
Odchoval: Kalina Výdělky: 2 035 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 01830
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0622
Western pleasure 0311
Genetický potenciál Celkem: 23957.06
Výdrž5505.90  Cval4790.89
Rychlost2044.44  Klus2726.55
Drezura5127.78  Skok3761.50
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
5505.9
5505.9
5505.9
5505.9
5505.9
Rychlost
2044.44
2044.44
2044.44
Drezura
5127.78
5127.78
5127.78
5127.78
5127.78
Cval
4790.89
4790.89
4790.89
4790.89
4790.89
Klus
2726.55
2726.55
2726.55
Skok
3761.5
3761.5
3761.5
3761.5
Tento kůň má 2339 hvězd znamenitosti.

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

▟ K - 23957,06 dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Další připouštění: 31 let 2 měsíce
reproductionPřipuštění: 11
arbreRodokmen
chevalPotomstvo