habera1975

Odsloužené dny : 3050 dnů
Pořadí : 108.
Rezerva : 3 360 748 equus
Historie majitelů

Stužky

Jezdecký kůň Achaltekinský kůň Černý ryzák
22:00
Energie
26%
Zdraví
100%
Morálka
84%

Dovednosti

Celkem: 27221.63

Výdrž
4499.0715
8998.14
Rychlost
1110.9005
2221.80
Drezura
3555.6845
7111.37
Cval
752.279
1504.56
Klus
483.483
966.97
Skok
3209.3965
6418.79
Plemeno: Achaltekinský kůňVěk: 19 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 165 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 483 kg
Zbarvení: Černý ryzák Narozena dne: 13.10.2026
Odchoval: Neeko Výdělky: 10 136 Equus
Genetický potenciál Celkem: 26037.09
Výdrž6883.68  Cval2978.73
Rychlost4398.74  Klus1419.71
Drezura5437.99  Skok4918.24
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
6883.68
6883.68
6883.68
6883.68
6883.68
6883.68
Rychlost
4398.74
4398.74
4398.74
4398.74
Drezura
5437.99
5437.99
5437.99
5437.99
5437.99
Cval
2978.73
2978.73
2978.73
Klus
1419.71
1419.71
Skok
4918.24
4918.24
4918.24
4918.24
4918.24
Tento kůň má 2545 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

falabellaFalabella

výdrž: +9, drezura: +8, skok: +7

tapisclassique2xrougebleu2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xrougevert2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xrouge2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonuscouleurBarva

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

heracleshorseshoeswesternpleasureHeraklova podkova Western Pleasure

výdrž: +10, drezura: +6, klus: +14


Jezdecké centrum

xxxx15xxxx dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Další připouštění: 20 let
reproductionPřipuštění: 7
arbreRodokmen
chevalPotomstvo