Jezdecký kůň Nokota Ryzák Overo
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
90%

Dovednosti

Celkem: 25152.81

Výdrž
905.4655
1810.93
Rychlost
634.3195
1268.64
Drezura
4049.318
8098.64
Cval
372.4025
744.80
Klus
3439.1695
6878.34
Skok
3175.729
6351.46
Plemeno: NokotaVěk: 10 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 149 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 484 kg
Zbarvení: Ryzák Overo Narozen dne: 14.10.2026
Odchoval: kaierann Výdělky: 2 500 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0010
Cutting 0010
Trail 01630
Reining 0510
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 25420.85
Výdrž3369.23  Cval1526.28
Rychlost2860.03  Klus5696.75
Drezura6708.77  Skok5259.79
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3369.23
3369.23
3369.23
3369.23
Rychlost
2860.03
2860.03
2860.03
Drezura
6708.77
6708.77
6708.77
6708.77
6708.77
6708.77
Cval
1526.28
1526.28
Klus
5696.75
5696.75
5696.75
5696.75
5696.75
Skok
5259.79
5259.79
5259.79
5259.79
5259.79
Tento kůň má 2484 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +28, rychlost: +28, drezura: +28, cval: +28, klus: +28, skok: +28

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
24. říjen 2026
Box:
box 1* len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** klasické sedlo 3*** klasická uzdečka 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo