xoxoa

Odsloužené dny : 5427 dnů
Pořadí : 173.
Rezerva : 503 528 938 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Lusitano Plavák
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
87%

Dovednosti

Celkem: 19523.05

Výdrž
1185.166
2370.33
Rychlost
1091.115
2182.23
Drezura
2471.7515
4943.50
Cval
1763.3675
3526.74
Klus
2089.0125
4178.02
Skok
1161.112
2322.22
Plemeno: LusitanoVěk: 10 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 160 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 444 kg
Zbarvení: Plavák Narozen dne: 14.10.2026
Odchoval: xoxoa Výdělky: 2 029 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0000
Závod v klusu 0000
Překážkový dostih 00160
Parkurové skákání 0141
Drezura 0002
droite
Genetický potenciál Celkem: 15094.32
Výdrž1810.21  Cval2697.09
Rychlost1665.95  Klus3192.94
Drezura3780.01  Skok1948.12
BLUP:
100.00
-100 0+100

Původ

Otec: Diego 14955
Matka: Fatima 15016
Lusitano
100.0%

Znamenitost

Výdrž
1810.21
1810.21
1810.21
Rychlost
1665.95
1665.95
1665.95
Drezura
3780.01
3780.01
3780.01
3780.01
Cval
2697.09
2697.09
2697.09
Klus
3192.94
3192.94
3192.94
3192.94
Skok
1948.12
1948.12
1948.12
Tento kůň má 1453 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

tapisclassique2xvertbleu2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xrougevert2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xvert2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonuscouleurBarva

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2


Jezdecké centrum

hřebec 15094,32 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 9
arbreRodokmen
chevalPotomstvo