Cukrik13

Odsloužené dny : 56 dnů
Pořadí : 7419.
Rezerva : 199 088 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Marwari Myšák Tobiano
16:15
Energie
41%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 25415.48

Výdrž
2541.6205
5083.24
Rychlost
2160.275
4320.55
Drezura
2033.2
4066.40
Cval
3176.9955
6353.99
Klus
1143.675
2287.35
Skok
1651.975
3303.95
Plemeno: MarwariVěk: 3 roky
Druh: Jezdecký kůňVýška: 160 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 480 kg
Zbarvení: Myšák Tobiano Narozena dne: 17.10.2026
Odchoval: baelerys

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 8715.00
Výdrž1743.00  Cval2178.75
Rychlost1481.55  Klus784.35
Drezura1394.40  Skok1132.95
BLUP:
-6.85
-100 0+100

Původ

Otec: Ouranos
Matka: Gaia
Marwari
100.0%

Znamenitost

Výdrž
1743
1743
1743
Rychlost
1481.55
1481.55
Drezura
1394.4
1394.4
Cval
2178.75
2178.75
2178.75
Klus
784.35
784.35
Skok
1132.95
1132.95
Tento kůň má 815 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +18, rychlost: +18, drezura: +18, cval: +18, klus: +18, skok: +18

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
16. prosinec 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** westernové sedlo 3*** westernová uzdečka 1* deka pod westernové sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo