Jezdecký kůň Nokota Hnědák
09:30
Energie
83%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 28933.68

Výdrž
1977.8855
3955.77
Rychlost
1386.498
2773.00
Drezura
4051.5245
8103.05
Cval
429.7335
859.47
Klus
3443.11
6886.22
Skok
3178.089
6356.18
Plemeno: NokotaVěk: 10 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 148 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 473 kg
Zbarvení: Hnědák Narozen dne: 18.10.2026
Odchoval: sarinkachickens3 Výdělky: 1 379 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 01020
Reining 01011
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 25468.67
Výdrž3376.61  Cval1529.36
Rychlost2864.72  Klus5709.25
Drezura6719.57  Skok5269.16
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3376.61
3376.61
3376.61
3376.61
Rychlost
2864.72
2864.72
2864.72
Drezura
6719.57
6719.57
6719.57
6719.57
6719.57
6719.57
Cval
1529.36
1529.36
Klus
5709.25
5709.25
5709.25
5709.25
5709.25
Skok
5269.16
5269.16
5269.16
5269.16
5269.16
Tento kůň má 2488 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

K 25468.67 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo