Niue

Odsloužené dny : 5642 dnů
Pořadí : 117.
Rezerva : 31 452 854 equus
Historie majitelů

Včela

compagnonabeille
19:00
Energie
0%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 34221.20

Výdrž
2052.8465
4105.69
Rychlost
1555.9615
3111.92
Drezura
4605.203
9210.41
Cval
3076.802
6153.60
Klus
3596.235
7192.47
Skok
2223.5525
4447.10
Plemeno: LusitanoVěk: 7 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 162 cm
Pohlaví: valachVáha: 476 kg
Zbarvení: Plavák Narozen dne: 22.10.2026
Odchoval: La'qryma Výdělky: 5 150 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0015
Závod v klusu 0000
Překážkový dostih 0401
Parkurové skákání 0038
Drezura 01680
Genetický potenciál Celkem: 26103.78
Výdrž3132.46  Cval4698.74
Rychlost2871.52  Klus5481.62
Drezura6525.86  Skok3393.58
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3132.46
3132.46
3132.46
3132.46
Rychlost
2871.52
2871.52
2871.52
Drezura
6525.86
6525.86
6525.86
6525.86
6525.86
6525.86
Cval
4698.74
4698.74
4698.74
4698.74
4698.74
Klus
5481.62
5481.62
5481.62
5481.62
5481.62
Skok
3393.58
3393.58
3393.58
3393.58
Tento kůň má 2554 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +40, rychlost: +40, drezura: +40, cval: +40, klus: +40, skok: +40

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

brideclassiqueposeidonPoseidonova uzdečka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

selleclassiqueposeidonPoseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

compagnonabeilleVčela

drezura: +15

cramponsOzuby

klus: +12

tapisclassiqueposeidonDeka pod Poseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bonnetposeidonPoseidonova čabraka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bandeposeidonPoseidonovy bandáže

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

heracleshorseshoesdressageHeraklova podkova Drezura

drezura: +17, cval: +5, klus: +8


Jezdecké centrum

Až do:
2. listopad 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** westernové sedlo 3*** westernová uzdečka 1* deka pod westernové sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

NE POBYT je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
NE POBYT je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo