marelicka

Odsloužené dny : 3264 dnů
Pořadí : 453.
Rezerva : 14 309 927 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Nokota Vraník Overo
11:45
Energie
20%
Zdraví
100%
Morálka
84%

Dovednosti

Celkem: 28271.53

Výdrž
1482.474
2964.95
Rychlost
1258.648
2517.30
Drezura
4122.5535
8245.11
Cval
537.647
1075.29
Klus
3501.4495
7002.90
Skok
3232.995
6465.99
Plemeno: NokotaVěk: 10 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 150 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 422 kg
Zbarvení: Vraník Overo Narozen dne: 29.10.2026
Odchoval: marelicka Výdělky: 1 099 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 02100
Trail 0315
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 25905.61
Výdrž3433.72  Cval1555.42
Rychlost2915.29  Klus5805.35
Drezura6835.20  Skok5360.63
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3433.72
3433.72
3433.72
3433.72
Rychlost
2915.29
2915.29
2915.29
Drezura
6835.2
6835.2
6835.2
6835.2
6835.2
6835.2
Cval
1555.42
1555.42
Klus
5805.35
5805.35
5805.35
5805.35
5805.35
Skok
5360.63
5360.63
5360.63
5360.63
5360.63
Tento kůň má 2534 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +15, rychlost: +15, drezura: +15, cval: +15, klus: +15, skok: +15

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
27. prosinec 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo mrkev drť 3*** westernové sedlo 3*** westernová uzdečka 1* deka pod westernové sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Noah je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 3
arbreRodokmen
chevalPotomstvo