Meda

Odsloužené dny : 1677 dnů
Pořadí : 730.
Rezerva : 77 195 equus
Historie majitelů

Stužky

08:00
Energie
100%
Zdraví
82%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 10802.03

Výdrž
613.255
1226.51
Rychlost
1132.925
2265.85
Drezura
1020.09
2040.18
Cval
1537.135
3074.27
Klus
269.8215
539.64
Skok
827.79
1655.58
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 28 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 168 cm
Pohlaví: valachVáha: 526 kg
Zbarvení: Bělouš Narozen dne: 08.11.2019
Odchoval: jitka.kk Výdělky: 46 363 Equus
Genetický potenciál Celkem: 8348.10
Výdrž954.17  Cval2202.52
Rychlost1742.92  Klus458.11
Drezura1577.76  Skok1412.61
BLUP:
100.00
-100 0+100

Původ

Otec: Hrebec 8347.56 We fight at dawn
Matka: Kůň zmizel
Anglický plnokrevník
100.0%

Znamenitost

Výdrž
954.174
954.174
Rychlost
1742.92
1742.92
1742.92
Drezura
1577.76
1577.76
Cval
2202.52
2202.52
2202.52
Klus
458.112
458.112
Skok
1412.61
1412.61
Tento kůň má 778 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

cval: +12

tapisclassique3xpinataDeka pod sedlo 3***

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bonnet3xpinata3*** čabraka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bande3xpinata3*** bandáže

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3


Jezdecké centrum

Golden dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Golden je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
Golden je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo