normal
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 14975.61

Výdrž
1401.695
2803.39
Rychlost
1582.01
3164.02
Drezura
2131.635
4263.27
Cval
850.02
1700.04
Klus
409.452
818.90
Skok
1112.995
2225.99
Plemeno: Andaluský kůňVěk: 30 let 5 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 165 cm
Pohlaví: valachVáha: 486 kg
Zbarvení: Smíšený bělouš Narozen dne: 31.01.2021
Odchoval: Veri97 Výdělky: 138 982 Equus
Genetický potenciál Celkem: 11313.40
Výdrž2138.42  Cval1293.78
Rychlost2362.01  Klus619.23
Drezura2987.06  Skok1912.90
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2138.42
2138.42
2138.42
Rychlost
2362.01
2362.01
2362.01
Drezura
2987.06
2987.06
2987.06
Cval
1293.78
1293.78
Klus
619.232
619.232
Skok
1912.9
1912.9
1912.9
Tento kůň má 1074 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

drezura: +12

tapisclassique2xnoir2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xnoirblanc2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xnoir2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonuscouleurBarva

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

doublefaceOboustranný medailon

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11


Jezdecké centrum

FAUN dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

FAUN je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo