LucySnow

Odsloužené dny : 1042 dnů
Pořadí : 8233.
Rezerva : 1 213 240 equus
Historie majitelů

Iguano

companioniguane2
normal
16:00
Energie
74%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 14015.38

Výdrž
802.035
1604.07
Rychlost
1463.9125
2927.82
Drezura
1322.31
2644.62
Cval
1849.1175
3698.24
Klus
386.434
772.87
Skok
1183.88
2367.76
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 18 let
Druh: Jezdecký kůňVýška: 166 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 476 kg
Zbarvení: Hnědák Narozen dne: 12.03.2021
Odchoval: Akärrio Výdělky: 6 823 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 06159
Závod v klusu 0648
Překážkový dostih 0111716
Parkurové skákání 02107
Drezura 0545
Genetický potenciál Celkem: 11629.15
Výdrž1329.47  Cval3071.10
Rychlost2428.55  Klus636.25
Drezura2197.36  Skok1966.42
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1329.47
1329.47
Rychlost
2428.55
2428.55
2428.55
Drezura
2197.36
2197.36
2197.36
Cval
3071.1
3071.1
3071.1
Klus
636.254
636.254
Skok
1966.42
1966.42
1966.42
Tento kůň má 1105 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

doublefaceOboustranný medailon

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

companioniguane2Iguano

cval: +4


Jezdecké centrum

Chaos dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo