JK Verona

Odsloužené dny : 1665 dnů
Pořadí : 1269.
Rezerva : 104 253 equus
Historie majitelů

Grizzly

compagnongrizzly
Jezdecký kůň Anglický plnokrevník Hnědák
12:00
Energie
12%
Zdraví
12%
Morálka
92%

Dovednosti

Celkem: 13720.67

Výdrž
852.835
1705.67
Rychlost
1413.0565
2826.11
Drezura
1348.21
2696.42
Cval
1720.5865
3441.17
Klus
448.4365
896.87
Skok
1077.21
2154.42
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 18 let 1 měsíc
Druh: Jezdecký kůňVýška: 167 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 800 kg
Zbarvení: Hnědák Narozena dne: 17.09.2021
Odchoval: Hana Průšová Výdělky: 10 910 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0358
Závod v klusu 0333
Překážkový dostih 0765
Parkurové skákání 0579
Drezura 0469
Genetický potenciál Celkem: 10731.66
Výdrž1332.89  Cval2666.31
Rychlost2219.57  Klus715.52
Drezura2111.59  Skok1685.78
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1332.89
1332.89
Rychlost
2219.57
2219.57
2219.57
Drezura
2111.59
2111.59
2111.59
Cval
2666.31
2666.31
2666.31
Klus
715.521
715.521
Skok
1685.78
1685.78
1685.78
Tento kůň má 1016 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

falabellaFalabella

drezura: +9, cval: +7, klus: +8

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

cval: +12

tapisclassique2xvertblanc2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xbleublanc2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xbleu2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

compagnongrizzlyGrizzly

výdrž: +3

clippingVlastní střih

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
11. duben 2027
Box:
box 1* napáječka sláma
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev 1* deka pod klasické sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo