enifiere

Odsloužené dny : 254 dnů
Pořadí : 7803.
Rezerva : 582 252 equus
Historie majitelů

Klokan

compagnonkangourou
06:00
Energie
100%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 18018.53

Výdrž
1180.96
2361.92
Rychlost
2098.6
4197.20
Drezura
1681.61
3363.22
Cval
877.88
1755.76
Klus
810.905
1621.81
Skok
2359.31
4718.62
Plemeno: Francouzský jezdecký kůňVěk: 10 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký pegasVýška: 170 cm
Pohlaví: valachVáha: 478 kg
Zbarvení: Hnědák Narozen dne: 29.12.2021
Odchoval: Kájinka Výdělky: 11 121 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0400
Závod v klusu 0100
Překážkový dostih 017114
Parkurové skákání 04716
Drezura 0000
Genetický potenciál Celkem: 13825.35
Výdrž1795.91  Cval1438.50
Rychlost3194.39  Klus1243.53
Drezura2560.48  Skok3592.54
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1795.91
1795.91
1795.91
Rychlost
3194.39
3194.39
3194.39
3194.39
Drezura
2560.48
2560.48
2560.48
Cval
1438.5
1438.5
Klus
1243.53
1243.53
Skok
3592.54
3592.54
3592.54
3592.54
Tento kůň má 1326 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

brideclassiqueposeidonPoseidonova uzdečka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

selleclassiqueposeidonPoseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

tapisclassiqueposeidonDeka pod Poseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bonnetposeidonPoseidonova čabraka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bandeposeidonPoseidonovy bandáže

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

espritnomadeToulavá duše

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11


Jezdecké centrum

Pierre dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

Pierre je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
Pierre je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo