08:00
Energie
84%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 18354.86

Výdrž
1181.795
2363.59
Rychlost
2142.21
4284.42
Drezura
1682.77
3365.54
Cval
947.65
1895.30
Klus
646.96
1293.92
Skok
2576.045
5152.09
Plemeno: Francouzský jezdecký kůňVěk: 37 let 9 měsíců
Druh: Jezdecký pegasVýška: 169 cm
Pohlaví: valachVáha: 484 kg
Zbarvení: Černý ryzák Narozen dne: 29.12.2021
Odchoval: Kájinka Výdělky: 143 894 Equus
Genetický potenciál Celkem: 13832.63
Výdrž1796.81  Cval1439.25
Rychlost3196.16  Klus1244.17
Drezura2561.69  Skok3594.54
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1796.81
1796.81
1796.81
Rychlost
3196.16
3196.16
3196.16
3196.16
Drezura
2561.7
2561.7
2561.7
Cval
1439.25
1439.25
Klus
1244.17
1244.17
Skok
3594.54
3594.54
3594.54
3594.54
Tento kůň má 1326 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

brideclassiqueposeidonPoseidonova uzdečka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

selleclassiqueposeidonPoseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

cramponsOzuby

skok: +12

tapisclassiqueposeidonDeka pod Poseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bonnetposeidonPoseidonova čabraka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bandeposeidonPoseidonovy bandáže

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

compagnonsingeneigeSněžná opice

skok: +12

bonusanimatedavatarcoatAnimovaný avatar zbarvení

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11


Grand Prix

prosinec 2021
coupeclassique9

Jezdecké centrum

MILÁČEK dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

MILÁČEK je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
MILÁČEK je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo