Nya

Odsloužené dny : 4119 dnů
Pořadí : 44.
Rezerva : 7 129 315 equus
Historie majitelů

Ara

compagnonaraailesvertes

Stužky

06:00
Energie
100%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 18371.83

Výdrž
1935.746
3871.49
Rychlost
2612.946
5225.89
Drezura
1722.71
3445.42
Cval
1541.81
3083.62
Klus
327.885
655.77
Skok
1044.82
2089.64
Plemeno: Arabský plnokrevníkVěk: 30 let 1 měsíc
Druh: Jezdecký pegasVýška: 156 cm
Pohlaví: valachVáha: 496 kg
Zbarvení: Černý ryzák Narozen dne: 14.01.2022
Odchoval: Jitřenka3 Výdělky: 85 044 Equus
Genetický potenciál Celkem: 13935.43
Výdrž2910.06  Cval2355.63
Rychlost3681.09  Klus761.91
Drezura2632.88  Skok1593.85
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2910.06
2910.06
2910.06
Rychlost
3681.09
3681.09
3681.09
3681.09
Drezura
2632.88
2632.88
2632.88
Cval
2355.63
2355.63
2355.63
Klus
761.919
761.919
Skok
1593.85
1593.85
1593.85
Tento kůň má 1338 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

bridewesternposeidonPoseidonova uzdečka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

sellewesternposeidonPoseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

cramponsOzuby

rychlost: +12

tapiswesternposeidonDeka pod Poseidonovo sedlo

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bonnetposeidonPoseidonova čabraka

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6

bandeposeidonPoseidonovy bandáže

výdrž: +6, rychlost: +6, drezura: +6, cval: +6, klus: +6, skok: +6


Jezdecké centrum

Automatický nákup dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Automatický nákup je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
Automatický nákup je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo