Jezdecký pegas Fialová
06:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 19350.50

Výdrž
1097.96
2195.92
Rychlost
2045
4090.00
Drezura
1810.475
3620.95
Cval
2756.935
5513.87
Klus
344.3845
688.77
Skok
1620.495
3240.99
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 29 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký pegasVýška: 168 cm
Pohlaví: valachVáha: 489 kg
Zbarvení: Myšák Narozen dne: 22.04.2022
Odchoval: katulinka Výdělky: 45 964 Equus
Genetický potenciál Celkem: 14631.38
Výdrž1673.36  Cval3865.35
Rychlost3055.40  Klus799.62
Drezura2764.26  Skok2473.38
BLUP:
100.00
-100 0+100

Původ

Otec: h 14630.64/2879.31 We fight at dawn
Matka: Kůň zmizel
Anglický plnokrevník
100.0%

Znamenitost

Výdrž
1673.36
1673.36
1673.36
Rychlost
3055.4
3055.4
3055.4
Drezura
2764.26
2764.26
2764.26
Cval
3865.35
3865.35
3865.35
3865.35
Klus
799.627
799.627
Skok
2473.38
2473.38
2473.38
Tento kůň má 1406 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

maleValach

výdrž: +8, rychlost: +8, drezura: +4

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

cramponsOzuby

cval: +12

iriscoatpurpleIrisino zbarvení

výdrž: +5, rychlost: +5, drezura: +5, cval: +5, klus: +5, skok: +5

buttonbraidedmaneDrdoly

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

tapisknightRytířská deka pod sedlo

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

bonnetknightRytířská čabraka

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

bandeknightRytířské bandáže

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

selleknightRytířské sedlo

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

brideknightRytířská uzdečka

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

tailbraid1Koňský ocas

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2


Jezdecké centrum

STUHY 19350.50 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTento kůň je zaměřen na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

STUHY 19350.50 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
STUHY 19350.50 je valachem, a proto nemůže nic zplodit.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo