NikolDa

Odsloužené dny : 545 dnů
Pořadí : 3066.
Rezerva : 5 436 496 equus
Historie majitelů

Včela

compagnonabeille

Stužky

Jezdecký kůň Anglický plnokrevník Ryzák
10:00
Energie
69%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 21140.04

Výdrž
1203.495
2406.99
Rychlost
2216.953
4433.91
Drezura
1993.78
3987.56
Cval
3003.798
6007.60
Klus
376.274
752.55
Skok
1775.72
3551.44
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 20 let 8 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 168 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 489 kg
Zbarvení: Ryzák Narozena dne: 10.01.2023
Odchoval: lovelygirl Výdělky: 27 047 Equus
Genetický potenciál Celkem: 16214.78
Výdrž1854.59  Cval4285.59
Rychlost3385.83  Klus885.50
Drezura3063.20  Skok2740.07
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1854.59
1854.59
1854.59
Rychlost
3385.83
3385.83
3385.83
3385.83
Drezura
3063.2
3063.2
3063.2
Cval
4285.59
4285.59
4285.59
4285.59
Klus
885.502
885.502
Skok
2740.07
2740.07
2740.07
Tento kůň má 1565 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

compagnonabeilleVčela

drezura: +15

cramponsOzuby

cval: +12

tapis3xnoel1Deka pod sedlo 3***

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bonnet3xnoel13*** čabraka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bande3xnoel13*** bandáže

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3


Jezdecké centrum

Cloe dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 5
arbreRodokmen
chevalPotomstvo