zoolog

Odsloužené dny : 4287 dnů
Pořadí : 2430.
Rezerva : 5 759 642 equus
Historie majitelů

Opice

compagnonsinge
11:00
Energie
78%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 236.71

Výdrž
76.932
153.86
Rychlost
19.37
38.74
Drezura
4.5
9.00
Cval
4.625
9.25
Klus
8.4295
16.86
Skok
4.5
9.00
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 2 roky 10 měsíců
Druh: Jezdecký pegasVýška: 157 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 438 kg
Zbarvení: Tmavý hnědák Narozen dne: 26.01.2023
Odchoval: zoolog

Výstroj

momentálně nic!

Předměty

apollonova lyrakrev medusypomme-or-hiddenkámen mudrců<i>neomezený</i> heliův paprsek
Genetický potenciál Celkem: 8869.05
Výdrž1130.63  Cval2225.44
Rychlost1820.66  Klus485.20
Drezura1691.43  Skok1515.68
BLUP:
-87.64
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1130.63
1130.63
Rychlost
1820.66
1820.66
1820.66
Drezura
1691.43
1691.43
1691.43
Cval
2225.44
2225.44
2225.44
Klus
485.208
485.208
Skok
1515.68
1515.68
Tento kůň má 831 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +38, rychlost: +38, drezura: +38, cval: +38, klus: +38, skok: +38

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

compagnonsingeOpice

drezura: +6


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
1. prosinec 2026
Box:
box 3*** napáječka sprcha len
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev drť 3*** westernové sedlo 3*** westernová uzdečka 1* deka pod westernové sedlo 1* čabraka 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo