barevnyhad

Odsloužené dny : 1337 dnů
Pořadí : 614.
Rezerva : 10 352 190 equus
Historie majitelů

Červený drak

compagnondragon3
20:00
Energie
31%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 21743.33

Výdrž
1091.1605
2182.32
Rychlost
2330.334
4660.67
Drezura
2101.37
4202.74
Cval
2942.354
5884.71
Klus
526.1565
1052.31
Skok
1880.289
3760.58
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 19 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký pegasVýška: 167 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 455 kg
Zbarvení: Červený bělouš Narozena dne: 26.05.2023
Odchoval: barevnyhad Výdělky: 7 332 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 071212
Závod v klusu 04811
Překážkový dostih 051113
Parkurové skákání 0466
Drezura 0179
Genetický potenciál Celkem: 17004.24
Výdrž1944.57  Cval4494.31
Rychlost3551.12  Klus928.37
Drezura3212.31  Skok2873.56
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1944.57
1944.57
1944.57
Rychlost
3551.12
3551.12
3551.12
3551.12
Drezura
3212.31
3212.31
3212.31
3212.31
Cval
4494.31
4494.31
4494.31
4494.31
Klus
928.373
928.373
Skok
2873.56
2873.56
2873.56
Tento kůň má 1644 hvězd znamenitosti.

sangmedusePegas

výdrž: +3, rychlost: +4, drezura: +4

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

falabellaFalabella

rychlost: +8, drezura: +7, klus: +9

tapisclassique2xbleu2** Deka pod klasické sedlo

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonnet2xbleublanc2** čabraka

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bande2xbleu2** bandáže

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

bonuscouleurBarva

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

compagnondragon3Červený drak

drezura: +16


Jezdecké centrum

Kori dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 1
arbreRodokmen
chevalPotomstvo