Aliet

Odsloužené dny : 4235 dnů
Pořadí : 56.
Rezerva : 527 478 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Arabský plnokrevník Hnědák
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 20630.98

Výdrž
2291.444
4582.89
Rychlost
2946.359
5892.72
Drezura
2068.815
4137.63
Cval
1543.768
3087.54
Klus
420.2565
840.51
Skok
1044.8495
2089.70
Plemeno: Arabský plnokrevníkVěk: 23 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 158 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 450 kg
Zbarvení: Hnědák Narozena dne: 08.09.2023
Odchoval: Briri Výdělky: 904 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0011
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
Genetický potenciál Celkem: 18175.11
Výdrž3795.49  Cval3071.56
Rychlost4803.26  Klus992.36
Drezura3433.55  Skok2078.89
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3795.49
3795.49
3795.49
3795.49
Rychlost
4803.26
4803.26
4803.26
4803.26
4803.26
Drezura
3433.55
3433.55
3433.55
3433.55
Cval
3071.56
3071.56
3071.56
Klus
992.36
992.36
Skok
2078.89
2078.89
2078.89
Tento kůň má 1761 hvězd znamenitosti.

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

20 dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 7
arbreRodokmen
chevalPotomstvo