1234NG

Odsloužené dny : 2830 dnů
Pořadí : 48.
Rezerva : 4 800 884 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Irský hunter Myšák
21:30
Energie
39%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 2664.48

Výdrž
442.4445
884.89
Rychlost
33.061
66.12
Drezura
530.925
1061.85
Cval
171.1355
342.27
Klus
117.9405
235.88
Skok
36.732
73.46
Plemeno: Irský hunterVěk: 4 roky
Druh: Jezdecký kůňVýška: 174 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 510 kg
Zbarvení: Myšák Narozena dne: 01.12.2023
Odchoval: 1234NG Výdělky: 635 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0074
Genetický potenciál Celkem: 18071.32
Výdrž3872.39  Cval3614.38
Rychlost2323.55  Klus1032.49
Drezura4646.97  Skok2581.54
BLUP:
-67.81
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
3872.39
3872.39
3872.39
3872.39
Rychlost
2323.55
2323.55
2323.55
Drezura
4646.97
4646.97
4646.97
4646.97
4646.97
Cval
3614.38
3614.38
3614.38
3614.38
Klus
1032.49
1032.49
Skok
2581.54
2581.54
2581.54
Tento kůň má 1751 hvězd znamenitosti.

sellewestern1x1* westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bridewestern1x1* westernová uzdečka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

falabellaFalabella

výdrž: +8, drezura: +7, klus: +9

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

DOHOZ NG dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

DOHOZ NG je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo