pepina282

Odsloužené dny : 5164 dnů
Pořadí : 21.
Rezerva : 8 135 673 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Anglický plnokrevník Černý ryzák
11:00
Energie
86%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 22207.77

Výdrž
1270.253
2540.51
Rychlost
2319.898
4639.80
Drezura
2097.363
4194.73
Cval
2933.432
5866.86
Klus
606.5695
1213.14
Skok
1876.3675
3752.74
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 12 let 2 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 168 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 482 kg
Zbarvení: Černý ryzák Narozena dne: 08.01.2024
Odchoval: pepina282 Výdělky: 2 461 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0027
Cutting 0254
Trail 0468
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetický potenciál Celkem: 16957.67
Výdrž1939.91  Cval4479.89
Rychlost3542.91  Klus926.34
Drezura3203.06  Skok2865.56
BLUP:
65.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
1939.91
1939.91
1939.91
Rychlost
3542.91
3542.91
3542.91
3542.91
Drezura
3203.06
3203.06
3203.06
3203.06
Cval
4479.89
4479.89
4479.89
4479.89
Klus
926.343
926.343
Skok
2865.56
2865.56
2865.56
Tento kůň má 1638 hvězd znamenitosti.

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

falabellaFalabella

drezura: +9, klus: +8, skok: +7

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Klisna dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Klisna je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo