Basslover

Odsloužené dny : 3454 dnů
Pořadí : 22.
Rezerva : 1 387 117 equus
Historie majitelů
Jezdecký kůň Anglický plnokrevník Ryzák
08:15
Energie
100%
Zdraví
8%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 18491.90

Výdrž
751.05
1502.10
Rychlost
2369.545
4739.09
Drezura
2140.525
4281.05
Cval
3006.635
6013.27
Klus
284.3925
568.78
Skok
693.8
1387.60
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 31 let 6 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 168 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 473 kg
Zbarvení: Ryzák Narozena dne: 18.01.2024
Odchoval: Haniška

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
Genetický potenciál Celkem: 19102.03
Výdrž2184.96  Cval5048.43
Rychlost3989.27  Klus1042.76
Drezura3608.52  Skok3228.07
BLUP:
100.00
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2184.97
2184.97
2184.97
Rychlost
3989.27
3989.27
3989.27
3989.27
Drezura
3608.52
3608.52
3608.52
3608.52
Cval
5048.44
5048.44
5048.44
5048.44
5048.44
Klus
1042.76
1042.76
Skok
3228.07
3228.07
3228.07
3228.07
Tento kůň má 1852 hvězd znamenitosti.

sellewestern3x3*** westernové sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bridewestern3x3*** westernová uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

tapiswestern1x1* Deka pod westernové sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bonnet1x1* čabraka

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1

bande1x1* bandáže

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Hora 19102.03 dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationwesternTato klisna je zaměřena na westernové ježdění

Reprodukce

Informace

Hora 19102.03 je týmový kůň a nemůže se rozmnožovat.
reproductionPřipuštění: 4
arbreRodokmen
chevalPotomstvo