Rosnička

Odsloužené dny : 4641 dnů
Pořadí : 2539.
Rezerva : 122 385 922 equus
Historie majitelů
23:00
Energie
7%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 21996.56

Výdrž
1092.099
2184.20
Rychlost
2750.2355
5500.47
Drezura
2486.865
4973.73
Cval
3069.2445
6138.49
Klus
389.408
778.82
Skok
1210.429
2420.86
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 11 let 10 měsíců
Druh: Jezdecký kůňVýška: 167 cm
Pohlaví: klisnaVáha: 466 kg
Zbarvení: Cremello Narozena dne: 15.09.2024
Odchoval: Luciiiiik1 Výdělky: 35 977 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0243666
Závod v klusu 01443
Překážkový dostih 0676
Parkurové skákání 0521
Drezura 0001
Genetický potenciál Celkem: 20120.04
Výdrž2301.30  Cval5318.35
Rychlost4201.49  Klus1097.74
Drezura3800.80  Skok3400.36
BLUP:
93.60
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2301.3
2301.3
2301.3
Rychlost
4201.49
4201.49
4201.49
4201.49
Drezura
3800.8
3800.8
3800.8
3800.8
Cval
5318.35
5318.35
5318.35
5318.35
5318.35
Klus
1097.74
1097.74
Skok
3400.36
3400.36
3400.36
3400.36
Tento kůň má 1956 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

pommeorZlaté jablko

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

eperonsOstruhy

výdrž: +9, rychlost: +9, drezura: +9, cval: +9, klus: +9, skok: +9

falabellaFalabella

rychlost: +8, drezura: +7, klus: +9

tapisclassique1x1* Deka pod klasické sedlo

výdrž: +1, rychlost: +1, drezura: +1, cval: +1, klus: +1, skok: +1


Jezdecké centrum

Mišiko dosud není v jezdeckém centru registrována.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTato klisna je zaměřena na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo