Danndie

Odsloužené dny : 4894 dnů
Pořadí : 1182.
Rezerva : 1 466 496 equus
Historie majitelů

Malá chobotnice

compagnonpoulpy
08:00
Energie
94%
Zdraví
100%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 7449.13

Výdrž
470.6035
941.21
Rychlost
854.9765
1709.95
Drezura
659.8095
1319.62
Cval
921.478
1842.96
Klus
227.0345
454.07
Skok
590.6625
1181.33
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 2 roky
Druh: Jezdecký kůňVýška: 167 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 377 kg
Zbarvení: Játrový ryzák Narozen dne: 19.11.2024
Odchoval: skodalilu

Výstroj

momentálně nic!

Předměty

philotino pohlazenítoulavá duše
Genetický potenciál Celkem: 20936.19
Výdrž2395.08  Cval5534.96
Rychlost4372.31  Klus1142.15
Drezura3954.65  Skok3537.04
BLUP:
-90.39
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2395.08
2395.08
2395.08
Rychlost
4372.31
4372.31
4372.31
4372.31
Drezura
3954.65
3954.65
3954.65
3954.65
Cval
5534.96
5534.96
5534.96
5534.96
5534.96
Klus
1142.15
1142.15
Skok
3537.04
3537.04
3537.04
3537.04
Tento kůň má 2037 hvězd znamenitosti.

cravacheBič

drezura: +4, cval: +9, klus: +9, skok: +9

espritnomadeToulavá duše

výdrž: +11, rychlost: +11, drezura: +11, cval: +11, klus: +11, skok: +11


Jezdecké centrum

Patrik 20936.19 dosud není v jezdeckém centru registrován.

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Reprodukce

pictoalertPatrik 20936.19 bude schopen nabízet připouštění ve věku 2 roky 6 měsíců.
Je mu teprve 2 roky!

Informace