JK Verona

Odsloužené dny : 1671 dnů
Pořadí : 1270.
Rezerva : 169 727 equus
Historie majitelů

Holubinka Piñaty

compagnonpinatarussula
Jezdecký kůň Anglický plnokrevník Ryzák
14:00
Energie
18%
Zdraví
11%
Morálka
100%

Dovednosti

Celkem: 16910.90

Výdrž
987.445
1974.89
Rychlost
1787.3105
3574.62
Drezura
2011.439
4022.88
Cval
2061.3445
4122.69
Klus
290.8745
581.75
Skok
1317.0375
2634.07
Plemeno: Anglický plnokrevníkVěk: 18 let 4 měsíce
Druh: Jezdecký kůňVýška: 168 cm
Pohlaví: hřebecVáha: 800 kg
Zbarvení: Ryzák Narozen dne: 21.05.2025
Odchoval: JK Verona Výdělky: 14 976 Equus

Vítězství

trophee trophee2 trophee3
Závod ve cvalu 0002
Závod v klusu 0002
Překážkový dostih 0001
Parkurové skákání 0001
Drezura 0001
Genetický potenciál Celkem: 19360.49
Výdrž2214.60  Cval5116.85
Rychlost4043.55  Klus1056.64
Drezura3657.47  Skok3271.38
BLUP:
45.09
-100 0+100

Znamenitost

Výdrž
2214.6
2214.6
2214.6
Rychlost
4043.55
4043.55
4043.55
4043.55
Drezura
3657.47
3657.47
3657.47
3657.47
Cval
5116.85
5116.85
5116.85
5116.85
5116.85
Klus
1056.64
1056.64
Skok
3271.38
3271.38
3271.38
3271.38
Tento kůň má 1879 hvězd znamenitosti.

centre Bonusy jezdeckého centra

výdrž: +10, rychlost: +10, drezura: +10, cval: +10, klus: +10, skok: +10

selleclassique3x3*** klasické sedlo

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

brideclassique3x3*** klasická uzdečka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

peigneHřeben

výdrž: +4, rychlost: +4

curepiedHáček na kopyta

drezura: +8

potgraisseTuba maziva

výdrž: +8, rychlost: +8

clochesZvony

rychlost: +6, drezura: +6, skok: +6

longeLonž

drezura: +12, cval: +10, klus: +10

tapis3xtriomphalDeka pod sedlo 3***

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bonnet3xtriomphal3*** čabraka

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

bande3xtriomphal3*** bandáže

výdrž: +3, rychlost: +3, drezura: +3, cval: +3, klus: +3, skok: +3

buttonbraidedmaneDrdoly

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

clippingVlastní střih

výdrž: +2, rychlost: +2, drezura: +2, cval: +2, klus: +2, skok: +2

heracleshorseshoescrossHeraklova podkova Překážkový dostih

výdrž: +14, drezura: +10, skok: +6

compagnonpinatarussulaHolubinka Piñaty

rychlost: +4


Jezdecké centrum

Jméno:
Až do:
10. listopad 2027
Box:
box 2** napáječka sláma
Výhody:
krmivo oves (jádro) mrkev 1* deka pod klasické sedlo 1* bandáže

Trénink

Výdrž
Rychlost
Drezura
Cval
Klus
Skok

Soutěže

specialisationclassiqueTento kůň je zaměřen na anglické ježdění

Reprodukce

Informace

reproductionPřipuštění: 0
arbreRodokmen
chevalPotomstvo